Rinkinys švariems namams

  53,00 €
  Paskutinė prekė
  Rink1

  Rinkinį sudaro:

  Balta pirštinė M - skirta šlapiam valymui. Skirta paviršiams, kurie nebijo vandens: langai/veidrodžiai, dušo kabina, kriauklės, čiaupai, gartraukis, orkaitė, židinio stiklas, sienos, automobilio kėbulas, ratlankiai ir pan.

  Sunbeam šluostė - sugeria į save daug vandens, nepalieka dryžių, turi ir poliruojančių savybių.

  Nano silver rudas muilas - skirtas namų linijos pirštinių ir šluosčių plovimui. Natūralus, su sidabro jonais. Su juo išplaunate ir dezinfekuojate šluostes. Taip pat, puikiai šalina dėmes iš drabužių ar kitų audinių. Muilo užtenka ilgam laikui.

  Šluostę prieš naudojimą būtina aktyvinti. (Skaitykite prekės aprašyme)

   

  Paskutinį kartą ši prekė buvo nupirkta: 2021-05-04

    Saugus Atsiskaitymas

  Atsiskaitysite per El. Bankininkystę, Grynais arba Visa / Mastercard

    Nemokamas Pristatymas

  Perkant už 50€ ar daugiau, prekes pristatysime nemokamai.

    Nemokamas Grąžinimas

  Persigalvojote? Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinio garantiją

  SVARBI INFORMACIJA. Naujos NanoSilver Technology šluostės nėra aktyvios. Prieš naudojimą būtina išskalbti skalbyklėje iki 60C temperatūros, iki 600 apsukų, galima su kitais skalbiniais, su skalbikliais, bet nenaudojant minkštiklių. Nors aktyviausios jos yra po 3 skalbimų, tačiau pirmą kartą išskalbus naudokite. Panaudojus vėl išsiskalbkite, vėl naudokite ir t.t. Kuo dažniau naudosime, kuo dažniau skalbsime – tuo aktyvesnės bus. Po kiekvieno naudojimo būtinai išplaukite (su mūsų NanoSilver muiliuku ar skalbyklėje), nepalikite nešvarios išdžiūti. Negalima džiovinti džiovyklėje ir ant radiatoriaus. Jei yra tikimybė, kad skalbimo mašina blogai išskalauja skalbiklius, rekomenduojame po skalbimo papildomai praskalauti rankomis, kad šluostėse neužsiliktų skalbiklio, kuris valant tam tikrus paviršius gali veltis (langus, veidrodžius sausinant) ????.  Su pirštinėmis valykite paviršius švelniai, sukamaisiais judesiais. Veido ir kūnos linijos pirštinių skalbti skalbyklėje nereikia. Prieš pirmą naudojimą išplaukite su mūsų muiliuku, kad dezinfekuotumėte. Po naudojimo taip pat.

  Rink1

  Šiuo metu pirkėjų apžvalgų nėra.

  Pirkite drąsiai

   

  Prekę grąžinti galėsite, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos ir yra visos pakavimo priemonės (prekės dėžė, vidinės įmautės, plėvelės, maišeliai, detalės, dalys ir pan.). Taip pat grąžinant prekę privaloma grąžinti dovaną, jeigu ji buvo priskirta Jūsų užsakytoms prekėms (grąžinamoms dovanomas taikomos tokios pat grąžinimo taisyklės kaip ir prekėms).


  Grąžinant prekes

   

  Grąžinant prekes jas reikės atsiųsti atgal mums arba užsisakyti, kad grąžinamų prekių parsiuntimą suorganzuotume mes. Siuntimo atgal išlaidas padengia pirkėjas, išskyrus atvejus, kai grąžinama prekė buvo brokuota arba sugadinta transportavimo metu. Tokiu atveju prekės siuntimą organizuoja ir apmoka MB "Homini". Grąžinant prekes Jums taip pat reikės užpildyti ir įdėti į dėžę arba atsiųsti mums el. paštu prekių grąžinimo aktą.

  Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintų Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių 14 punkte nustatyta, kad yra
  nekeičiamos ir negrąžinamos šios kokybiškos prekės:

  • baldai, patalynės reikmenys, šviestuvai

  • kūdikių drabužėliaisiūti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai

  • pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai, 

  • žaislai, žaidimai, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis.

  Pinigų grąžinimo terminas

   

  14 dienų nuo grąžintos prekės pristatymo atgal pardavėjui dienos, t.y. nuo tos dienos, kai prekė pasiekia mus.

   

  Daugiau skaitykite: https://www.delfi.lt/gyvenimas/seima/grazinti-galima-ne-visas-prekes.d?id=58121126 

  Susijusios Prekės (Yra 16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje)

  Rinkinys švariems namams

  53,00 €

  Naujos Paskyros Sukūrimas

  close Prekių Krepšelis