TINGI PANDA. Gyvename labai aktyvų gyvenimą, kuriame teisę tingėti turi ir tėvai ir vaikai, ir tai yra fantastiška! PANDA. Gyvūnas kuris savo išvaizda ir charakteriu nepalieka abejingų.


Aš esu Ieva. Esu dviejų PANDŲ mama. Ši elektroninė parduotuvė sąlyginai yra mano trečiasis vaikas, kurį galvoje auginau ne vienerius metus. Auginant vaikus, reikia visko.. Reikia buteliukų, reikia žaislų ir visokių įvairių daiktų. Beieškant visų šių dalykų iškildavo kelios problemos. Pirmoji, nerasdavau to ko man reikia, antroji, ko reikia rasdavau, bet nerasdavau tinkamos spalvos, dizaino arba prekė neturėdavo specialių savybių kurios man buvo prioritetas.


Savo asmeninių paieškų pastūmėta, pradėjau ieškoti tiekėjų ir produktų, kurie būtų kitokie, kurie būtų kažkuo unikalūs. Paieškos truko ilgai, bet rezultatai nuostabūs. Šių paieškų pasekoje, esu laiminga, nes pavyko patenkinti savo poreikius ir galiu pasiūlyti savo ir jūsų vaikams kokybiškus, išskirtinius ir nuoširdžiai atrinktus nuostabių gamintojų produktus.

Tikiu sėkme, po įdėto nuoširdaus ir didelio darbo. Žinau, kad galėsiu pasiūlyti vis daugiau unikalių ir įdomių produktų jūsų mažosioms pandoms!

Dirbame tik su patikimais tiekėjais Europoje, Kinijoje, Japonijoje, Australijoje ir Pietų Afrikoje. Esame vieninteliai prekinių ženklų „Baby Livia“, „HEORSHE“,  „Carl Oscar” ir "Pure Beginnings", "KOKOSO BABY" oficialūs atstovai Lietuvoje.

Bendradarbiavimo klausimais susisiekite el. paštu: partners.tingipanda@gmail.com


Pardavėjo rekvizitai:
MB "Homini"
Įmonės kodas: 305224005
PVM kodas - LT100012680711
Telefono numeris: +370 611 32393
El. paštas: info@tingipanda.lt

close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas