TINGI PANDA. Gyvename labai aktyvų gyvenimą, kuriame teisę tingėti turi ir tėvai ir vaikai, ir tai yra fantastiška! PANDA. Gyvūnas kuris savo išvaizda ir charakteriu nepalieka abejingų.


Aš esu Ieva. Esu dviejų PANDŲ mama.
Ši elektroninė parduotuvė sąlyginai yra mano trečiasis vaikas, kurį galvoje auginau ne vienerius metus. Auginant vaikus, reikia visko.. Reikia buteliukų, reikia žaislų ir visokių įvairių daiktų. Beieškant visų šių dalykų iškildavo kelios problemos. Pirmoji, nerasdavau to ko man reikia, antroji, ko reikia rasdavau, bet nerasdavau tinkamos spalvos, dizaino arba prekė neturėdavo specialių savybių kurios man buvo prioritetas.

 

Savo asmeninių paieškų pastūmėta, pradėjau ieškoti tiekėjų ir produktų, kurie būtų kitokie, kurie būtų kažkuo unikalūs. Paieškos truko ilgai, bet rezultatai nuostabūs. Šių paieškų pasekoje, esu laiminga, nes pavyko patenkinti savo poreikius ir galiu pasiūlyti savo ir jūsų vaikams kokybiškus, išskirtinius  ir nuoširdžiai atrinktus nuostabių gamintojų produktus.

  

Tikiu sėkme, po įdėto nuoširdaus ir didelio darbo. Žinau, kad galėsiu pasiūlyti vis daugiau unikalių ir įdomių produktų jūsų mažosioms pandoms!


Dirbame tik su patikimais tiekėjais Europoje, Kinijoje, Japonijoje ir Australijoje. Esame prekinių ženklų „Baby Livia“, "He or She", “Bubba Organics”, “Carl Oscar” oficialūs distributoriai.

Pardavėjo rekvizitai:

MB "Homini"

Įmonės kodas: 305224005

PVM kodas - LT100012680711

Telefono numeris: +370 611 32393

El. paštas: info@tingipanda.lt 

Naujos Paskyros Sukūrimas

close Prekių Krepšelis