Prekė

 

Prekę grąžinti galėsite, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos ir yra visos pakavimo priemonės (prekės dėžė, vidinės įmautės, plėvelės, maišeliai, detalės, dalys ir pan.). Taip pat grąžinant prekę privaloma grąžinti dovaną, jeigu ji buvo priskirta Jūsų užsakytoms prekėms (grąžinamoms dovanomas taikomos tokios pat grąžinimo taisyklės kaip ir prekėms).

 

Grąžinant prekes

 

Grąžinant prekes jas reikės atsiųsti atgal mums arba užsisakyti, kad grąžinamų prekių parsiuntimą suorganzuotume mes. Siuntimo atgal išlaidas padengia pirkėjas, išskyrus atvejus, kai grąžinama prekė buvo brokuota arba sugadinta transportavimo metu. Tokiu atveju prekės siuntimą organizuoja ir apmoka MB "HOMINI". Grąžinant prekes Jums taip pat reikės užpildyti ir įdėti į dėžę arba atsiųsti mums el. paštu prekių grąžinimo aktą.

 

Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintų Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių 14 punkte nustatyta, kad yra nekeičiamos ir negrąžinamos šios kokybiškos prekės:

baldai, patalynės reikmenys, šviestuvai, kūdikių drabužėliaisiūti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai, pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai, žaislai, žaidimai, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis.

 

Pinigų grąžinimas, neatsiėmus siuntos

 

Jei siuntos neatsiėmėte ir ji grįžo atgal pas mus, pinigus už prekę grąžinsime, tačiau bus išskaičiuotas siuntos grąžinimo mokestis.

 

Siuntos grąžinimo mokestis lygus siuntos siuntimo kainai.

 

Pinigų grąžinimo terminas

 

14 dienų nuo grąžintos prekės pristatymo atgal pardavėjui dienos, t.y. nuo tos dienos, kai prekė pasiekia mus.

Daugiau skaitykite: https://www.delfi.lt/gyvenimas/seima/grazinti-galima-ne-visas-prekes.d?id=58121126 

 

Neturint prekės sandėlyje ar esant kitoms sąlygoms, pasiliekame teisę įspėjus klientą atšaukti užsakymą ir grąžinti jam pinigus.

close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas