KAS YRA BPA?

person Autorius: TINGI PANDA list Paskelbta: Mažylių priežiūra Data: favorite Paspaudimai: 434

Šiandien visiems aišku, jog perkant plastikinį indą, nesvarbu kokios paskirties ar tai būtų buteliukas vaikui ar indelis maistui laikyti, mes žinome, jog turi būti be BPA. Nepaisant to, jog žinome, jog tai yra negerai, tačiau ar visi žinome, kas yra BPA?

Taigi kas yra BPA?

 

BPA reiškia bisfenolį-A, tai yra organinis sintetinis junginys bespalvės kietos medžiagos pavidalu, kuris tirpsta organiniuose tirpikliuose. Naudojamas daugkartinio naudojimo plastikiniams gaminiams, tokiems kaip kūdikių buteliukai, kūdikių puodeliai ir plastikiniai indai, kuriuos galite naudoti maistui laikyti, gaminti.

Atliekant mokslinius tyrimus nustatyta, kad šios rūšies cheminės medžiagos turėjo poveikį žmonių sveikatai, ypač vaisiui esančiam įsčiose ir kūdikiams. Produktai, pagaminti naudojant BPA, turi perdirbimo kodus, kurių dugne yra skaičiai  3 arba 7. BPA problema yra ta, kad jis gali išsiplauti iš plastiko į gėrimus ir maistą, taip sukeldamas pavojų sveikatai.

 

Kaip atpažinti produktus su BPA?

 

Pamatysite, kad plastikų, kurių sudėtyje yra BPA, apačioje yra perdirbimo kodai su skaičiumi 3 arba 7. „Plastmasės, pažymėtos „1“, „2“, „4“ ir „5“, yra saugiausios“. „Tačiau venkite pakartotinai naudoti plastikų, pažymėtų „1“ ir „2“, ir nenaudokite jų su šiltais ar karštais skysčiais. Be to, jei esate nėščia ar maitinate krūtimi, negerkite gėrimų ar nevalgykite maisto produktų, laikomų plastikiniuose induose, nes galite perduoti šias chemines medžiagas savo kūdikiui.

Koks galimas poveikis organizmui naudojant produktus su BPA?

 

-Hormonų pusiausvyros sutrikimai

-Smegenų ir elgesio problemos

-Prostatos problemos

-Padidėjusi rizika susirgti vėžiu

-Širdies problemos

 

Taigi žinokite, jog jei renktės produktus be BPA, renkatės ne todėl, kad kažkas pasakė, jog tai negerai. Renkatės todėl, kad žinote galimas rizikas organizmui naudojant produktus su BPA. Likime sveiki !

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas