Kaip parinkti tinkamą ir saugią gertuvę vaikui?

person Autorius: TINGI PANDA list Paskelbta: Mažylių priežiūra Data: favorite Paspaudimai: 201

Suaugusiems lengva neatsilikti nuo kasdienio vandens suvartojimo normos. Mes suprantame, kaip svarbu yra palaikyti tinkamą hidratacijos lygį organizme ir kokį poveikį ji duoda mūsų kūnui. Tačiau dar svarbiau reikiamą hidratacijos lygį išlaikyti mūsų vaikams, kurie yra nuolat aktyvūs. Šiuo atveju, mūsų, kaip tėvelių pareiga yra apsaugoti vaikus nuo dehidratacijos, todėl norint sekti kiek vaikas išgeria vandens yra kur kas paprasčiau naudojant gertuvę. Tačiau kokia gertuvė yra tinkamiausia jūsų vaikui ir į ką reikia atsižvelgti renkantis?

 

Šiame straipsnyje nagrinėjami 5 pagrindiniai veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis naują gertuvę.

 

1. Medžiagos pasirinkimas. Renkantis gertuvę ne tik vaikams, bet ir sau, svarbiausia atsižvelgti iš ko ji pagaminta. Jūsų gertuvėje neturi būti toksinų, tokių kaip BPA, ftalatų ar kitų cheminių medžiagų. Vaikams rekomenduojama rinktis tritano plastiko arba nerūdijančio plieno gertuves.

 

NERŪDIJANTIS PLIENAS.

 

Nerūdijančio plieno gertuvės yra geriausias pasirinkimas vaikams dėl savo patvarumo. Nepaisant grubaus ir neapdairaus vaikų elgesio, gertuvė nesuduš ir išliks sveika. Taip pat, nerūdijantis plienas nesugeria kvapų, todėl net jeigu į gertuvę pilsite ne vandenį, o kokį kitą gėrimą – išplovus paskutinio gėrimo kvapas neišsisaugos. Nerūdijančio plieno gertuvės yra itin geras pasirinkimas norint palaikyti reikiamą gėrimo temperatūrą, tiek karštą vėsiems rudenio rytams, tiek šalt – karštomis vasaros dienomis.

 

TRITANO PLASTIKAS

 

Gertuvės iš tritano plastiko yra gaminamos iš aukščiausios kokybės bioplastiko, kuriame nėra BPA ir kitų toksiškų medžiagų. Tritanas yra atsparus net stipresniems smūgiams, todėl tai yra puikus pasirinkimas mažiems vaikams, kurie dar tik mokosi pajausti daiktus savo rankose. Dėl savo krištolinio skaidrumą, tritano gertuvė primena stiklinį buteliuką, todėl jį lengva valyti ir prižiūrėti.

 


 

2. Dydis ir talpa. Gertuvės turi būti pritaikytos vaiko amžiui, todėl renkantis reikia atsižvelgti į gertuvės dydį, kad vaikui būtų patogu apimti gertuvę ir iš jos atsigerti. Renkantis atsižvelkite į du pagrindinius veiksnius – gertuvės dydį ir talpą, jog užtikrintumėte, kad jūsų vaikas suvartoja pakankamai vandens.

 

3. Lengva išvalyti. Prieš pirkdami gertuvę apsvarstykite ar bus paprasta ją išardyti ir išvalyti. Reguliarus gertuvės plovimas padeda išvengti bakterijų dauginimosi ir patekimo į vaiko organizmą. Nerekomenduojama rinktis gertuvės, kuri turi daug smulkių ir sunkiai pasiekiamų detalių. Kai kurias gertuves galima plauti indaplovėje, todėl esant poreikiui, galite atsižvelgti ir į tai.

 

4. Nepralaidi. Gertuvės skirtos vaikams, turi būti nepralaidžios, kad netikėtai neišsilietų ant pietų dėžutės ar vadovėlių ir nesukeltų nesklandumų. Daugelis kokybiškų vaikiškų gertuvių turi skysčio pratekėjimo apsaugą, todėl rinkitės jas.

 

5. Dizainas. Nors tai nėra svarbiausia savybė, vaiko gertuvės dizainas gali turėti įtakos ja naudotis. Leisdami jiems išsirinkti dėmesį traukiančią gertuvę, su įvairiomis iliustracijomis, galite paskatinti didesnį skysčių suvartojimą. Taip pat įvertinkite, ar vaikui paprasčiau gerti pro snapelį ar šiaudelį.

 

 

Svarbiausia, renkantis atsižvelkite į sertifikatus, kad užtikrintumėte vaiko saugumą ir gerovę ilgoje perspektyvoje. Gertuvė turi būti ne tik graži ar patogi, bet ir nekenkti jūsų vaikui, todėl rinkitės ją atsakingai.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas