Ką daryti, jeigu jūsų vaikas nekenčia plaukų plovimo?

person Autorius: TINGI PANDA list Paskelbta: Mažylių priežiūra Data: favorite Paspaudimai: 175

Daugelis vaikų nemėgsta plauti plaukų dėl keleto priežasčių. Tai gali būti dėl jautrumo kvapams, kintančiai vandens temperatūrai, šampūno ar kondicionieriaus pojūčio ant galvos, o gal net baimės, kad vanduo gali patekti į akis. Nepaisant galimų priežasčių, mes esame čia, kad padėtume susitvarkyti su šia problema! Žemiau pateikiame keletą praktinių patarimų, kurie gali padėti išvengti vaiko isterijų, kai kalbama apie maudynių laiką. Kiekvienas vaikas yra skirtingas, todėl turite išmėginti keletą skirtingų metodų, kad suprastumėte, kas geriausiai tinka ne tik jūsų vaikui, bet ir visai šeimai.

 

Suteikite vaikui pasirinkimo galimybę. Kad sumažintumėte nerimą, įvertinus produktų kokybę, leiskite vaikui pasirinkti šampūną ar kondicionierių, kurio jis nori. Galbūt jis maloniai kvepia, o gal tai jų mėgstamiausia spalva. Leisdami jiems šiek tiek kontroliuoti šį procesą, sumažinsite nerimą maudymosi metu.

 

Saugokite akis nuo vandens. Daugelis vaikų nekenčia plauti plaukus dėl baimės, kad šampūnas gali patekti į akis ir sukelti dirginimą. Jeigu nepavyksta akių apsaugoti nuo vandens su delnu, nupirkite vaikui plaukiojimo akinius, kurie švelniai priglus prie veido ir užkirs bet kokį vandens kontaktą su akimis.

 

Leiskite vaikui padėti. Suteikdami vaikui galimybę kiek įmanoma labiau kontroliuoti plaukų plovimo procesą sumažinsite nerimą. Tai gali apimti leidimą į delnus įpilti šampūno ar kondicionieriaus ar prisidėti prie jo išskalavimo.

 

Lytėjimo jautrumas. Kai kuriems vaikams vandens pojūtis ausyse gali sukelti didelį diskomfortą ir iššaukti isterijas. Tokiu atveju, maudynių metu,  pabandykite naudoti ausų kištukus.

 

Šampūnas/kondicionierius be ašarų. Naudokite švelnų ir natūralų šampūną/kondicionierių, kuris nedirgintų, jeigu netyčia plaukų plovimo proceso metu patektų į akis. Vienas iš švelniai vaikų plaukus plaunančių „Be ašarų“  šampūnų yra PURE BEGINNINGS kondicionuojantis šampūnas su marulos aliejumi, 250 ml. , kurio 99% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. Jame nėra jokių agresyvių medžiagų ir tinka kasdieniam naudojimui. Šampūnas palengviną plaukų kontroliavimą, palaiko natūralų odos drėgmės lygį ir išvalo plaukus.

 

 

Pamėginkite paskatinti vaiką pasirinkti rekomenduojamą šampūną ir leiskite jam sumokėti. Paverskite tai prasmingu įvykiu, kad grįžęs namo, jūsų vaikas nekantrautų jį išbandyti! Tikimės, kad rasite strategiją, kuri patenkins jūsų šeimos lūkesčius.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas