Silikoniniai Indai

Aktyvūs filtrai

-
Vaikučiams pradėjus savarankiškai valgyti, būtina jiems išrinkti tinkamus indus. Tik, tėveliai dažnai užduoda klausimą, kokie vaikiški indai yra geriausi ir kokius pasirinkti? Atsakymas į šį ir susijusius klausimus dažnai būna panašus - priklauso nuo jūsų mažylio amžiaus.
-
Jaunesniems vaikučiams siūlytina būtų rinktis indus, pagamintus iš silikono. Taip užtikrinsite, jog vaikas, netyčia numetęs lėkštutę ar puodelį, jų nesudaužys ir nesusižeis. Silikoniniai indai vaikams taip pat gali būti plaunami indaplovėje, šildomi mikrobangų krosnelėje arba naudojami šaldiklyje. Be to, silikoną lengva valyti, jei visgi nuspręsite indus plauti kriauklėje. Šie indai vaikams pasižymi įvairiais dizainais bei spalvomis, todėl lengvai išlaikys jūsų vaiko dėmesį - valgymas taps paprastesnis bei greitesnis. Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį, iš ko vaikiški stalo indai yra pagaminti - venkite BPA, ftalatų ar švino, kadangi šios medžiagos gali pakenkti jūsų mažylio sveikatai. Be to, maistui saugus silikonas visuomet turės kokybės sertifikatą - būtent tokių indų ir ieškokite.
-
Dar viena šauni kai kurių indų vaikams funkcija yra ta, jog šie prilimpa prie stalo, taip sumažindami riziką, jog jūsų mažylis išvers lėkštę ar dubenėlį su visu maistu. Prilimpantys stalo indai taip pat rekomenduojami jaunesniems vaikams, kurie vis dar mokosi savarankiškai valgyti.
-
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas