Natūrali Kūdikių ir Vaikų Kosmetika

Aktyvūs filtrai

DANTŲ PASTA BE FLUORO |VANILLA MINT 3+

5,10 € 6,00 € −15%
sale
Ši skani, švelnios mėtos skonio dantų pasta, skirta 3 metų ir vyresniems vaikams, neturi fluoro, todėl prarijus nėra toksiška. Joje taip pat yra...
-
Tėveliai dažnai suka galvą, ar prausiant vaikus bei kūdikius reikia naudoti specialią, būtent jiems skirtą kosmetiką. Atsakymas vienareikšmiškas - taip! Mažylių, o ypač kūdikių, odelė yra labai jautri - pernelyg stiprios cheminės medžiagos gali ją lengvai sudirginti. Todėl būtina rinktis prausiklius pritaikytus būtent kūdikiams ar vyresniems vaikams, priklausomai nuo amžiaus.
-
Taipogi svarbu yra pasirinkti ir vaikams tinkantį šampūną. Vaiko plauko struktūra yra kitokia, nei suaugusių žmonių, todėl mažylio plaukai, kaip ir oda, yra daug jautresni stiprioms ir agresyvioms cheminėms medžiagoms. Svarbu pasirinkti pakankamai švelnų vaikišką šampūną, kuris pernelyg neišsausintų vaiko plauko ar galvos odos.
-
Tačiau, reikia nepamiršti, jog net ir vaikų kosmetikoje galima rasti tam tikrų medžiagų, kurios gali sukelti alerginę reakciją - dažnai tai būna įvairios sintetinės kvapiosios medžiagos, parabenai, ftalatai ar sulfatai. Kartais galima rasti netgi nuodingų cheminių medžiagų, kaip balikliai ar formaldehidas, todėl labai svarbu yra atkreipti dėmesį į vaikiškų produktų sudėtį. Saugiausia būtų rinktis natūralią kosmetiką vaikams bei kūdikiams. Tokie šampūnai, prausikliai ar kremai vaikams dažnai turės įvairius sertifikavimo ženklus, kurie užtikrina, jog perkamas produktas atitinka natūralios ar ekologiškos kosmetikos vaikams standartus. Į šiuos sertifikavimo ženklus verta atkreipti dėmesį, kai renkatės įvairius higienos produktus savo mažyliui. Taip pat reikėtų nepamiršti ieškoti produktų, kurie yra patvirtinti dermatologų - taip tikrai užtikrinsite, jog tai, ką perkate, yra kokybiška bei saugu naudoti.
-
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas