Rankšluoščiai/Pledai

Aktyvūs filtrai

Muslino merliukai 2 vnt.

30,00 €
isparduota
Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE...

Bambukinis vystyklas

35,00 €
Laikinai nėra
isparduota
Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE...
-
Viena pirmųjų prekių, kuria apsirūpina naujosios mamytės, yra vystyklai. Tiesa, dauguma mamyčių mano, jog užtenka tiesiog nusipirkti paprastų sauskelnių parduotuvėje, ir viskas. Žinoma, to pakaktų, tačiau daugkartiniai vystyklai, kaip muslino vystyklai (dar kitaip vadinami merliukai), ar bambukiniai vystyklai, taip pat verti dėmesio. Tai yra tvari alternatyva vienkartinėms sauskelnėms - juos galėsite naudoti vėl ir vėl, pakaks tiesiog išskalbti. Merliukai kūdikiams pagaminti iš muslino audinio, dar kitaip vadinamos marlės - ypač aukštos kokybės medvilnės, kuri yra itin pralaidi orui. Su šiais vystyklais jūsų kūdikis neperkais šiltuoju metų laiku, o oro pralaidumas taip pat mažina prakaitavimo tikimybę, vadinasi, jūsų vaikelio odelė nesušus itin karštą vasaros dieną. Šie vystyklai kūdikiams taip pat puikiai sugeria drėgmę bei padeda odelei išvengti alergijos ir dirginimo. Tiesa, muslino vystyklai tinkami tik šiltam metų laikui - šilumos jie puikiai neišlaiko, todėl nerekomenduojama jų naudoti žiemą ar vėlų rudenį.
-
Merliukai taip pat gali būti naudojami kaip rankšluostukai - jie ypač švelnūs, todėl bus labai malonūs jūsų kūdikio odelei. Taip pat merliukus galite naudoti kaip lengvą antklodę šiltą vasaros vakarą ar kaip priedangą nuo saulės pasivaikščiojimų metu. Praktiška bei universalu!
-
Bambukiniai vystyklai taip pat yra puiki bei tvari alternatyva vienkartinėms sauskelnėms. Bambuko audinys, kaip ir muslinas, yra pralaidus orui, patvarus skalbimui, o drėgmę sugeria net kelis kart geriau nei medvilnė. Tiesa, itin drėgnose patalpose bambukinių vystyklų geriau nenaudoti. Be to, bambukinis audinys beveik nesiglamžo, todėl jį retai kada reikia lyginti.
-
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas