Šviestuvai

Aktyvūs filtrai

-
Naktinė lempa - populiarus būdas padėti mažyliams užmigti tamsoje. Nemažai vaikų tamsos prisibijo - tai jiems sukelia daug streso ir baimės. Šią problemą gali padėti išspręsti naktinė lempa vaikams.
-
Naktinės lempos gali būti arba pastatomos, arba tvirtinamos prie sienos - pasirinkimo daug, todėl lengvai rasite jums patinkančią ir jūsų galimybes atitinkančią naktinę vaikišką lempą. Naktiniai šviestuvai taip pat pasižymi įvairiais vaikams patinkančiais dizainais, todėl tikrai rasite jūsų vaikui mielą naktinę lemputę. Pavyzdžiui, naktinės lemputės dažnai yra vaizduojamos kaip gyvūnėliai ar superherojai; taip pat gausu naktinių lempų vaikams su fantastiniais motyvais. Tačiau, jeigu norisi kažko paprastesnio, nesunkiai rasite minimalistinio dizaino naktinių vaikiškų lempučių.
-
Taip pat gausu naktinių lempučių su judesio davikliais - šviestuvas automatiškai nušvis vos pajutęs judesį kambaryje. Ši funkcija yra ypač patogi, jeigu naktinė lemputė yra pastatyta ar įrengta toli nuo lovos. Tokiu būdu jūsų vaikai pajus mažiau streso, nubudę tamsiame kambaryje - šviestuvas automatiškai užsižiebs, ir jūsų mažyliui nereikės lipti iš lovos, kad jį įjungti. Paprasta ir patogu!
-
Prekyboje taip pat galima rasti ir naktinių LED šviestuvų. Jie ne tik taupo elektrą - kai kurios naktinės LED lemputės turi šviesos spalvos bei intensyvumo reguliavimo funkciją. Jeigu vaikui naktį lemputė per šviesi ir trukdo užmigti, šviesumą galėsite sumažinti vos vieno mygtuko paspaudimu. Taip pat yra sakoma, jog skirtingos šviesos spalvos turi įtakos mūsų biologijai bei gebėjimui naktį užmigti. Pavyzdžiui, mėlyna ar balta šviesos spalva miegoti trukdo, o raudona - padeda, todėl spalvos reguliavimo funkcija irgi gali būti ypač naudinga.
-

Naujos Paskyros Sukūrimas

close Prekių Krepšelis