Priedai

Aktyvūs filtrai

-
Kiekvienas tėvelis ar mamytė pastebi, kad, augimo eigoje, vaikelis pradeda dėti į burną kiekvieną, po ranka pasitaikiusį daiktą. Tai nutinka, kuomet kūdikiui sukanka maždaug 4-6 mėnesiai, ir dažniausiai asocijuojasi su pirmųjų dantukų dygimo pradžia. Kad mažylis į burną nedėtų bet ko, patartina būtų investuoti į kramtuką.
-
Kramtukai stimuliuoja dantenas, taip palengvindami dantukų dygimo procesą. Kramtukai kūdikiams šiais laikais pasižymi įvairiais dizainais - jų galima rasti gyvūnėlių, vaisių formų, kai kurie jų veikia kaip apyrankės, neleidžiančios kramtukui pasimesti, dar kiti turi pritvirtintus barškučius, kurie leidžia kūdikiui išlaikyti dėmesį ir netgi pamėgti kramtuką kaip mylimą žaislą. Kramtukai vaikams gaminami iš įvairių medžiagų - jų galite rasti silikoninių, medinių ar plastikinių. Mediniai kramtukai būna pagaminti iš nugludintos medienos, jie - puikus variantas mėgstantiems natūralumą. Silikoniniai kramtukai gaminami iš minkšto, maistui saugaus silikono, jų minkštumas sumažins dantenų sudirgimą. Silikoniniai kramtukai taip pat dažnai turi įvairių griovelių bei iškilimų, kurie tik dar labiau stimuliuoja dantenas ir skatina dantukų augimą. Tiesa, reikėtų nepamiršti atkreipti dėmesį, iš ko kramtukai vaikams yra pagaminti - venkite sveikatai kenksmingų medžiagų, kaip ftalatų, BPA ar švino.
-
Žindukai - taip pat labai svarbu auginant kūdikį. Nuo to, ar buteliuku žadate maitinti naujagimį, kūdikį ar vyresnį vaiką, priklausys tai, kokį žinduką reikėtų pasirinkti. Jeigu kūdikį maitinsite tiek krūtimi, tiek mišinukais iš buteliuko, siūlytina rinktis krūtį primenantį žinduką. Tokiu žinduku maitinamas vaikas neatpras nuo maitinimo krūtimi, jį taip pat bus lengviau pamaitinti, jis nesipriešins žindukui. Žindukams gaminti dažniausiai naudojamas maistui saugus silikonas.
-
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas