Žaislai

Aktyvūs filtrai

Kamuoliukų automatas

40,00 €
isparduota
Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE...
-
Auginant vaikus, labai svarbu yra jiems išrinkti tinkamus žaislus. Jie reikalingi ne tik tam, kad užimtų mažylio laiką ir jis turėtų ką veikti - žaislai ypatingai svarbūs lavinant būtinuosius vaikų įgūdžius. Šiais laikais žaislų įvairovė gausi - plastikiniai, elektroniniai, mediniai žaislai, medinės kaladėlės, lėktuvėliai, įvairios dėlionės... Tad kaip išsirinkti tinkamus žaislus savo vaikui?
-
Dauguma žaislų dabar yra gaminami iš plastiko - taip tiesiog pigiau. Tačiau mediniai žaislai vaikams turi kelis pranašumus - medis malonesnis liesti, labiau stimuliuoja vaiko pojūčius tiek tekstūros, tiek kvapo atžvilgiu, taip juos lavindamas. Mediniai žaislai taip pat yra ir ekologiška alternatyva plastikui, beje, juose nerasite plastikiniams žaislams būdingų kenksmingų medžiagų. Tiesa, visgi reikėtų pasidomėti medinių žaislų sudėtimi, pavyzdžiui, ar medžio apdailai nenaudojami kenksmingi aliejai, dažai ar klijai.
-
Renkantis žaislą, taip pat svarbu jo tipas. Pavyzdžiui, medinės kaladėlės vaikams lavina vaizduotę, loginį mąstymą, problemų sprendimo įgūdžius, kadangi iš tam tikro kaladėlių skaičiaus reikia sudėlioti kokią nors formą ar skulptūrą. Medinės kaladėlės taip pat labai pravers kūdikių motoriniams įgūdžiams tobulinti. Tiesa, mediniai žaislai kūdikiams neapsiriboja kaladėlėmis - jų galima rasti pačių įvairiausių.
-
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas