Bodžiai

Atsiprašome, šiuo metu šioje kategorijoje produktų neturime.

Bandykite ieškoti dar kartą

Įrašykite ieškomos prekės pavadinimą...
-
Tėvai dažnai suka galvą, kuom gi aprengti savo mažylį. Norisi, kad ir vaikutis atrodytų stilingai, tačiau nesinori kokybės išmainyti į išvaizdą. Nieko baisaus - galime Jums padėti.
-
Vienas populiariausių aprangos modelių vaikams šiais laikais yra smėlinukai, dar kitaip vadinami bodžiukai. Tai lyg susegamas apatinis kūdikio rūbas, dengiantis pilvuką, nugarytę bei užpakaliuką. Smėlinukai kūdikiams gali būti arba velkami per galvytę ir susegami tarp kojyčių, arba aprengiami kaip marškinukai ir susegami ties pilvuku bei tarp kojyčių (dar kitaip vadinami kimono bodžiais). Bodžiukai kūdikiams dažniausiai būna gaminami iš medvilnės arba šiltesnių audinių, kaip, pavyzdžiui, merino vilnos. Medvilnė puiki tuo, jog yra pralaidi orui, maloniai glunda prie mažylio odos bei jos nedirgina. Tačiau šaltesniu metų laikotarpiu medvilniniai bodžiai vaikams nesugeba tinkamai palaikyti kūno temperatūros, todėl rekomenduojama įsigyti šiltesnių bei storesnių smėlinukų, arba mažylį aprengti viršutiniais drabužėliais. Bodžiukų taip pat galima rasti trumpomis ar ilgomis rankovėmis, arba liemenės stiliaus. Pasiūla didelė, todėl tikrai rasite savo norus bei galimybes atitinkantį smėlinuką savo kūdikiui.
-
Bodžiukai kūdikiams yra labai patogūs - nevaržo judesių, yra malonūs odelei bei pasižymi įvairiais smagiais dizainais. Smėlinukai taip pat labai patogu ir tėveliams - užsegimas tarp kojyčių padeda lengvai pakeisti sauskelnes ar vystyklus, vaikučio nebereikia nurengti. Patogu ir praktiška!
-
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas