Buteliukai

Aktyvūs filtrai

-
Mažylių maitinimas yra kone svarbiausias vaikų auginimo aspektas. Mamytės vaikelius maitina arba krūtimi, arba mišinukais, naudodamos buteliukus kūdikiui. Vaikams pasiekus tam tikrą amžių, tenka pradėti juos pratinti prie savarankiško maitinimo. Dažnai tam gali pasitarnauti tinkami buteliukai kūdikiui. Tačiau, su tiek plataus pasirinkimo, kaip išsirinkti norus ir galimybes atitinkančius maitinimo buteliukus? Galime Jums padėti!
-
Daug faktorių daro įtaką tinkamo buteliuko pasirinkimui - ar žadate vaikelį maitinti tik mišinukais, ar tiek mišinukais, tiek krūtimi? Kokio amžiaus yra jūsų vaikas - ką tik gimęs, ar jau vyresnis? Į šiuos klausimus būtina atsakyti prieš renkantis buteliukus vaikams. Jeigu žadate maitinti tiek krūtimi, tiek mišinukais, siūlytina rinktis kūdikių buteliukus su žindukais, imituojančiais motinos krūtį. Taip mažylis neatpras nuo maitinimo krūtimi. Taip pat patartina atkreipti dėmesį į buteliukų formą. Buteliukai kūdikiams ar buteliukai naujagimiams privalo būti gerai išvalomi bei sterilizuojami, todėl rekomenduojama rinktis buteliukus plačiu kakliuku - juos bus lengva išvalyti. Svarbu paminėti, jog neretai maitinimas buteliuku vaikeliui gali sukelti dieglius. Todėl tinkami buteliukai vaikams turėtų turėti tam tikrą oro valdymo sistemą, kuri leistų pašalinti nereikalingą orą, taip pagelbėdama sumažinti atpilinėjimą ar dieglius.
-
Jeigu žadate prie savarankiško maitinimo pratinti vyresnį vaiką, ir tam norite naudoti buteliuką, svarbu atkreipti dėmesį į tai, iš ko buteliukas yra pagamintas bei į buteliuko formą. Maitinimo buteliukai turėtų būti patvarūs, kad vaikeliui netyčia buteliuką išmetus, jis nesudužtų. Todėl rekomenduojama vietoj stiklinių buteliukų rinktis plastikinius ar silikoninius, kad mažylis nesusižeistų. Taip pat venkite BPA, ftalatų ar švino buteliuko sudėtyje - šios medžiagos yra kenksmingos sveikatai. Verčiau rinkitės PP plastiką arba silikoną. Be to, buteliuko forma turėtų būti tokia, kad vaikui būtų patogu jį laikyti, todėl patartina rinktis tokius buteliukus kūdikiams, kurie arba būtų išlenkti per vidurį, arba turėtų rankenėles.
-
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas