Gertuvės

Aktyvūs filtrai

HEORSHE DENTAL CARE gertuvė 180 ml., 6+, MĖLYNA

17,99 €
PRE ORDER
TOP PREKE
Dental Care gertuvės dizainas yra apsaugantis dygstančius dantis ir sąkandį.   Dental Care gertuvė idealiai tinka pratinant...

HEORSHE DENTAL CARE gertuvė 280 ml., 9+, ROŽINĖ

18,99 €
TOP PREKE
PRE ORDER
Dental Care gertuvės dizainas yra apsaugantis dygstančius dantis ir sąkandį.   Dental Care gertuvė idealiai tinka pratinant...
-
Šiais laikais, atrodo, kažkur išėjęs be vandens gertuvės jautiesi kaip be rankų. Pirkti vandens buteliukų nesinori - juk kam pirkti, jeigu galima pasiimti iš namų. Ta pati taisyklė galioja ir vaikams - kam leisti pinigus ant vandens mokykloje, kelionėse ar ekskursijose, jeigu jo galima įsipilti į gertuvę ir pasiimti su savimi.
-
Gertuvių vaikams pasirinkimas yra labai platus. Gertuvės su šiaudeliu, termo gertuvės, metalinės gertuvės - kaip žinoti, kokią vaikišką gertuvę pasirinkti? Galime Jums padėti! Pavyzdžiui, gertuvės su šiaudeliu yra labiau tradicinis variantas - neretai jos turi snapelį, iš kurio patogu atsigerti. Snapelis taip pat sumažina tikimybę geriant apsipilti. Šios gertuvės vaikams dažnai būna pagamintos iš plastiko, todėl yra kiek lengvesnės nei metalinės gertuvės. Jeigu nuspręsite pirkti plastikinę gertuvę vaikams, pasirūpinkite, jog sudėtyje nebūtų BPA, ftalatų ar švino - šios medžiagos gali pakenkti jūsų mažylio sveikatai. Užtat vaikiškos gertuvės, pagamintos iš tritano arba PP plastiko, yra saugios naudoti; gėrimo skonis bei kvapas taip pat išliks nepakitęs. Jeigu ieškote gertuvės kūdikiams, siūlome rinktis gertuvę su svertiniu šiaudeliu - šis šiaudelis "seka" skystį, todėl iš gertuvės gerti galima bet kokioje pozicijoje.
-
Termo gertuves siūlytina rinktis tuomet, jei žadate su savimi nešiotis karštus arba šaltus gėrimus - vakuumas tarp dvigubų gertuvės sienelių palaikys norimą gėrimo temperatūrą bent kelias valandas. Rekomenduojama rinktis iš nerūdijančio plieno pagamintą termo gertuvę - taip užtikrinsite, jog jūsų gėrimo skonis ar kvapas nepakis. Metalinę gertuvę taip pat patartina rinktis tokią, kuri būtų pagaminta iš nerūdijančio plieno, kad išsaugotumėte savo gėrimo skonį bei kvapą.
-
Taip pat galima rasti vaikiškų gertuvių, pagamintų iš dviejų dalių - viršutinė dalis skirta vandeniui, o apatinė, nusiimanti dalis - užkandžiams arba vaisiams. Patogu ir kompaktiška!
-
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas