Pietų Dėžutės

Aktyvūs filtrai

N'ice Cup ™ L - pietų indas

15,00 €
sale
„N'ice Cup L“ - aušinimo d ėžutės pagalba,  savo maistą į mokyklą ar  darbą atsinešite šviežų.  Indas taip pat pravers keliaujant, norint...

N'ice Cup ™ L pietų indas

15,00 €
sale
„N'ice Cup L“ - aušinimo d ėžutės pagalba,  savo maistą į mokyklą ar  darbą atsinešite šviežų.  Indas taip pat pravers keliaujant, norint...
-
Vienas svarbiausių dalykų vaikams ėmus eiti į mokyklą yra parinkti jiems tinkamą pietų dėžutę. Į šį sprendimą gali įeiti daug faktorių. Pavyzdžiui, reikia nuspręsti, kokį maistą žadate pakuoti - taip sužinosite, kokio tipo pietų dėžutę vaikams pirkti. Taip pat reikėtų išsirinkti jūsų vaikui patinkantį maisto dėžutės dizainą - juk dėžutę turi būti smagu neštis į mokyklą, iškylas ar ekskursijas.
-
Yra keli maisto dėžučių vaikams tipai - maisto dėžutės su skyreliais, be skyrelių, ir pietų indai. Jeigu norite vaikui į mokyklą įdėti sriubos ar košės, patartina būtų rinktis pietų indą - tai lyg puodelis, tik didesnės talpos, nepralaidus vandeniui. Jeigu norite įdėti ne tik pagrindinį patiekalą, bet ir užkandžių kartu - rinkitės maisto dėžutę su skyreliais. Taip pat rekomenduojama atkreipti dėmesį į tai, ar pietų dėžutė parduodama kartu su įrankiais. Tokios dėžutės dažnai turi įrankiams skirtą skyrelį, todėl jei išsirinksite būtent šias dėžutes, nereikės rūpintis, kaip kartu įpakuoti valgymo įrankius. Patogu ir kompaktiška!
-
Svarbu paminėti, jog kai kurios šiuolaikinės maisto dėžutės turi tam tikrą aušinimo sistemą. Tai pasiekiama naudojant aušinimo diską - šį diską užšaldykite, paskui įspauskite į jam skirtą vietą dėžutėje ir voilà - jūsų maistas išliks šviežias bent kelias valandas. Tačiau atkreipkite dėmesį į aušinimo diske esantį aušinimo skystį - kai kurie jų gali būti toksiški.
-
Taip pat patartina atkreipti dėmesį į pietų dėžutės vaikams sudėtį. Venkite BPA, ftalatų bei švino - šios cheminės medžiagos gali pakenkti jūsų mažylio sveikatai.
-
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas