Užkandžių Dėžutės

Aktyvūs filtrai

-
Vaikams pradėjus eiti į mokyklą, labai svarbu yra išsirinkti tinkamą priešpiečių dėžutę. Šiais laikais jų įmanoma rasti pačių įvairiausių - skirtingų dydžių ar talpos, su skirtingu skyrelių kiekiu, taip pat įvairaus dizaino - apvalių, tradicinių kvadratinių. Taigi, kokią priešpiečių dėžutę pirkti, jog ši atitiktų jūsų norus bei galimybes?
-
Turbūt svarbu būtų pradėti nuo to, jog vaikui užkandžių dėžutę turėtų būti malonu neštis kartu su savimi į mokyklą ar ekskursijas, todėl iš dalies reikėtų atsižvelgti, kokio būtent priešpiečių dėžutės dizaino norėtų jūsų mažylis. Tai galėtų būti vienspalvė ar marga dėžutė, su gyvūnėliais, superherojais, o galbūt fantastiniais motyvais. Tačiau, jeigu norite kažko paprastesnio, visuomet galite pasirinkti minimaliu dizainu pasižyminčią užkandžių dėžutę.
-
Tiesa, svarbu paminėti, jog renkantis priešpiečių dėžutę vaikams reikėtų pagalvoti ir apie praktiškumą bei funkcionalumą. Pavyzdžiui, derėtų atsižvelgti į tai, kokį maistą žadate pakuoti vaikams. Ar tai bus tik užkandžiai, kaip riešutai, vaisiai, maži sumuštinukai, ar norėsite šalia įdėti ir patiekalą, kaip, sakykime, makaronus? Pagal tai reikėtų rinktis, kiek ir kokių dydžių skyrelių norite vaikiškoje užkandžių dėžutėje. Taip pat patartina vengti dėžučių, pagamintų su BPA. Tai - cheminė medžiaga, galinti pakenkti jūsų mažylio sveikatai.
-
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas