Termosai Maistui

Aktyvūs filtrai

-
Tikriausiai kiekvienas tėvelis ar mamytė puikiai supranta, kaip svarbu išvykų ar pasivaikščiojimų su vaikais metu su savimi pasiimti maisto. Vaikai, o ypač kūdikiai, dažnai ima verkti, kuomet yra alkani. Vienintelis problemos sprendimo būdas yra vaikelį pamaitinti. Šiltuoju metų laikotarpiu tai visai lengva - maistą galima įsidėti į bet kokią dėžutę ar indelį. Tačiau žiemą maistas ar gėrimai paprastuose induose atšąla, kadangi jie nėra pritaikyti maisto temperatūrai palaikyti. Tokiu atveju, siūlytina maistą įsidėti į termosą vaikams.
-
Maisto termosai vaikams turi dvigubas sieneles, tarp kurių, gamybos metu, yra sukuriamas vakuumas. Būtent dėl šio vakuumo maistas ilgai (bent kelias valandas) išlaiko savo temperatūrą - oro trūkumas tarp sienelių neleidžia karščiui "pabėgti". Lygiai tokiu pat principu vaikiški termosai maistą gali palaikyti ir šaltą, priklausomai nuo poreikių. Jeigu norite palaikyti maistą šiltą kaip įmanoma ilgiau, prieš pakuojant patartina užkaitinti termosą, įpilant į jį verdančio vandens. Taip užtikrinsite, jog jūsų mažylio pietūs išliks šilti ir skanūs.
-
Šiais laikais termosai maistui vaikams pasižymi įvairiais dizainais - jų galima rasti ir su gyvūnėlių, superherojų paveiksliukais, ir su fantastiniais motyvais. Tiesa, minimalistinio dizaino vaikiškų termosų taip pat gausu - lengvai išsirinksite jūsų lūkesčius atitinkantį termosą.
-
Svarbu paminėti, jog reikėtų atkreipti dėmesį, iš ko vaikiški maisto termosai yra pagaminti. Ieškokite termo-indų, kurių sudėtyje nėra BPA, ftalatų ar švino - šios medžiagos gali neigiamai paveikti jūsų ar jūsų mažylio sveikatą. Taip pat rekomenduojama rinktis termosą, pagamintą iš nerūdijančio plieno - taip užtikrinsite, jog jūsų supakuoto maisto skonis bei kvapas išliks nepakitęs.
-
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas