Valgymo Seilinukai

Aktyvūs filtrai

-
Vaiko maitinimas gali sukelti daug streso kiekvienam. Puikiai suprantama - dažnai tai reiškia maistą plaukuose, ant drabužių, žemės ar ant baldų. Daug valymo bei nerimo, kartais net prireikia maudynių. Tačiau, bent dalį šio streso galima palengvinti naudojant seilinuką. Tiesa, įprasti seilinukai dažniausiai dengia tik vaiko krūtinę ir pilvuką - drabužėlių rankovės neretai lieka neapsaugotos - todėl patartina būtų įsigyti seilinuką su rankovėmis. Seilinukai ilgomis rankovėmis užtikrina maksimalią apsaugą drabužiams - mažylį rečiau reikės perrengti, o drabužius rečiau reikės skalbti. Puikus būdas sutaupyti šiek tiek laiko bei nervų!
-
Tiesa, jeigu matote, jog seilinukai su rankovėmis jūsų vaikui ar nepatogu, ar tiesiog netinka, galite rinktis seilinukus aukštu kaklu. Nors rankovių šie seilinukai vaikams neapsaugos, aukštas kaklas neleis maistui patekti po seilinuku, taip užtikrinant, jog drabužėliai liks švarūs.
-
Patartina būtų rinktis drėgmei atsparų seilinuką vaikams ar kūdikiams, kad po apačią esantys drabužėliai neperšlaptų. Taip pat svarbi būtų medžiaga seilinuko medžiaga. Pavyzdžiui, seilinukai iš silikono, nors juos ir patogu prižiūrėti, ne visuomet yra patogiausias variantas jūsų mažyliui. "Scuba knit" medžiaga, paprastai naudojama banglentininkų kostiumams gaminti, yra puikus variantas - ji tampri, švelni, lengvai priglundanti prie kūno, nepraleidžianti vandens ir, svarbiausia, ypač lengvai nusivalo. Komfortiška, paprasta ir praktiška!
-
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas